Menu

Radni PLUSa w Radzie Powiatu

DOŁĄCZ DO NAS

 
 


 

Dane organizacji:
Bełchatowskie Stowarzyszenie
Samorządowe PLUS
KRS 0000216169
REGON 592297530
NIP 769 204 33 99
Nr konta:
68 1440 1257 0000 0000 0347 3082
97-400 Bełchatów
skr. pocztowa 35
 

Biuletyn PLUS, październik 2013 r.

W numerze m.in.: O nagrodzie im. Grzegorza Palki dla Prezydenta Miasta, inwestycje kluczem rozwoju miasta, wspomnienia z IX Dni Papieskich. W numerze wrześniowym więcej ciekawych artykułów. Zapraszamy do lektury.

 

Pobierz wersję elektroniczną naszego biuletynu:
Biuletyn PLUS, październik 2013 r. PLUS, październik 2013 roku

Biuletyn PLUS, wrzesień 2013 r.

W numerze m.in.: O kibicah Skry, rocznicy Solidarności, święcie miodu, a także o bełchatowskiej obwodnicy, o którą walczą mieszkańcy. W numerze wrześniowym więcej ciekawych artykułów. Zapraszamy do lektury.

 

Pobierz wersję elektroniczną naszego biuletynu:
Biuletyn PLUS, wrzesień 2013 r. PLUS, wrzesień 2013 roku

Biuletyn PLUS, czerwiec 2013 r

W numerze m.in.: O Dniach Patrona Miasta Błogosławionego Jana Pawła II. O akcji aktywistów z Greenpeace w okolicach Bełchatowa i o przejęciu przez Miasto obiektów GKS. W numerze czerwcowym więcej ciekawych artykułów. Zapraszamy do lektury.

 

Pobierz wersję elektroniczną naszego biuletynu:
Biuletyn PLUS, czerwiec 2013 r PLUS, czerwiec 2013 roku

Biuletyn PLUS, maj 2013 r.

W numerze m.in.: O szkolnictwie zawodowym. Jak obchodziliśmy Dzień Samorządu Terytorialnego. Pożegnaliśmy Ks. Prałata Janusza Krakowiaka. Zbliża się dzień Patrona Miasta. Ulica Zamoście zyskała nową jakość. W numerze majowym więcej ciekawych artykułów. Zapraszamy do lektury.

 

Pobierz wersję elektroniczną naszego biuletynu:
Biuletyn PLUS, maj 2013 r. PLUS, maj 2013 roku

Biuletyn PLUS, marzec 2013 r.

W numerze m.in.: Uroczystości związane z 71. rocznicą powstania Armii Krajowej i 71. rocznicą  rozstrzelania żołnierzy AK z rejonu Bełchatowa.Prezydent Miasta, Marek Chrzanowski wypowiada się na temat wyborów jednomandatowych. Bełchatowska oczyszczalnia najnowocześniejszą w Polsce dzięki planowanym instalacjom przeróbki odpadów. W numerze także rozmowa z Kazimierzem Kasprzakiem o "Europejskiej Dyktaturze" i naszym partnerstwie wobec tego projektu. Anna Szczęsna komentuje sprawę elektronicznego dziennika w szkole. Będziemy wspierać sport w mieście w każdej możliwej postaci - to słowa prezydenta Bełchatowa. O sporcie radni dyskutowali podczas lutowej sesji Rady Miasta. Na koniec o tradycjach związanych ze świętami Wielkiej Nocy opowiada Barbara Barasińska. W numerze marcowym więcej ciekawych artykułów. Zapraszamy do lektury.

 

Pobierz wersję elektroniczną naszego biuletynu:
Biuletyn PLUS, marzec 2013 r. PLUS, marzec 2013 roku

Biuletyn PLUS, luty 2013 roku

  W numerze m.in.: I Bełchatowski Orszak Trzech Króli, kto na budowie drogi rowerowej do Dobrzelowa chce zrobić interes życia?, prezydent Marek Chrzanowski opisuje budżet miasta na 2013 rok (radni komentują), a wicestarosta Marek Jasiński pisze o budżecie dla Powiatu Bełchatowskiego, Sylwester Paradecki o balansowaniu na cienkiej linie czyli o roli ojca, Anna Szczęsna o funkcji dyrektora szkoły, Sławek Załęczny o obchodach rocznicy wybuchu Powstania Styczniowego, Marianna Bykowska o dniu babci i dziadka, a Paweł Koszek o niedźwiadkach bełchatowskich. I wiele innych ciekawych tekstów.

Zachęcamy do lektury:)

 

Pobierz wersję elektroniczną naszego biuletynu:
Biuletyn PLUS, luty 2013 roku PLUS, luty 2013 roku

Biuletyn PLUS, grudzień 2012 r.

 W numerze m.in.: Podsumowanie półmetka kadencji, rozmowa z Krystyną Radzikowską o Poradni Życia Rodzinnego prowadzonej przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Grzegorz Muskała pisze o nadziei GKSu, Kazimierz Kasprzak wspomina 13 grudnia 1981 roku, Paweł Koszek rozmawia z prof. Grzegorzem Ignatowskim o szkolnictwie wyższym i wiele innych ciekawych tekstów.

Jako jedyna lokalna gazeta publikujemy wiersz Kacpra Olszewskiego, którym ten młody człowiek zdobył pierwsze miejsce w VIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Na skrzydłach poezji" w kategorii dowolny utwór poetycki w grupie wiekowej 9-12 lat - Kacprowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Zachęcamy do lektury:)

 

Pobierz wersję elektroniczną naszego biuletynu:
Biuletyn PLUS, grudzień 2012 r.  PLUS, grudzień  2012

Biuletyn PLUS, październik 2012 r.

W numerze m.in.: Błogosławiony Jan Paweł II Patronem Miasta Bełchatowa - pisze Ewa Skorupa, Edward Olszewski pisze o manii prześladoczej, Marek Chrzanowski o czwartej władzy, Ewa Młynarczyk - MCK świętuje 40-lecie, Sławomir Załęczny - Na patriotyczną nutę po raz trzynasty, Marek Jasiński o powiatowej oświacie, Grzegorz Kępa - A kredyty spłaci przyły wójt! W numerze również tradycyjnie intrygujący kącik Zasłyszane i wiele innych ciekawych materiałów.

Zachęcamy do lektury:)

 

Pobierz wersję elektroniczną naszego biuletynu:
Biuletyn PLUS, październik 2012 r. PLUS, październik  2012

Biuletyn PLUS, wrzesień 2012

     W numerze m.in.: Edward Olszewski pisze o wielkiej przebudowie, Beata Kwiecińska - Pintos relacjonuje wielki koncert finałowy 13. Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej "Kolory Polski"; w numerze również o nowo rozpoczętym roku szkolnym, "O obwodnicach Bełchatowa na Radzie Powiatu", "Działkowcy świętowali", "Prezydent odznaczony Szablą Głuchowskiego", Sławomir Załęczny pisze o wakacjach RSSK oraz o wrześniu 1939.   

W biuletynie przeczytamy takze m.in. o rozpoczętych pracach nad budżetem dla Miasta, o połączeniu spółek Sanikom i Eko-Region, o inscenizacji historycznej "Bełchatów w ogniu" oraz o tym, że rodzina jest najważniejsza.

Zachęcamy do lektury:)

 

Pobierz wersję elektroniczną naszego biuletynu:
Biuletyn PLUS, wrzesień 2012  PLUS, wrzesień 2012

Biuletyn PLUS, czerwiec 2012 r.

   W numerze m.in.: fotorelacja z Dni Bełchatowa, Edward Olszewski o dziennikarstwie obywatelskim, Dariusz Matyśkiewicz o wędkarskim Dniu Dziecka, Marcin Plisiecki o XXI rocznicy powstania Strzelca, Barbara Barasińska - Moda na imiona, Ewa Skorupa - Patron dla Bełchatowa, Marek Jasiński - Stadion Lekkoatletyczny w Bełchatowie, a Ewa Młynarczyk - Wielki koncert finałowy wędrownego festiwalu Filharmonii Łódzkiej "Kolory Polski". Dodatkowo: Grzegorz Kępa pyta o wydatki w Gminie Bełchatów, a Sylwester Paradecki zachęca mężczyzn do zadawania sobie (na każdym etapie rodzicielstwa) pytania - jakim jestem ojcem dla swoich dzieci.

 

Pobierz wersję elektroniczną naszego biuletynu:
Biuletyn PLUS, czerwiec 2012 r. PLUS, czerwiec 2012

Biuletyn PLUS, maj 2012r.

 W numerze m.in.: Dariusz Matyśkiewicz o przebudowie ul. Pabianickiej i nie tylko, Edward OLszewski o wielkiej majówce, "Bełchatowskie Dni Rodziny", Barbara Rudnicka: "Oświata nszym poziomie", "Świętowaliacy", Sławomir Załęczny: "Bełchatów dla aktywnych", Barbara Barasińska w stałym cyklu "Jak to drzewiej w Polszcze bywało" pisze o staropolskich zalotach.

 

Pobierz wersję elektroniczną naszego biuletynu:
Biuletyn PLUS, maj 2012r. PLUS, maj  2012

Biuletyn PLUS, kwiecień 2012 r.

 W numerze m.in.:  życzenia wielkanocłonków naszego stowarzyszenia wszystkim Mieszkańcom Bełchatowa; "Jak Cię widzą, tak Cię piszą", "Rodzice wygrali na zmianach", "Służba zdrowia", "Interweniujemy u ministra Arłukowicza", ."Obalamy mity!", "Filmy o eko-spółce" i wiele innych ciekawych tematów.

 

Pobierz wersję elektroniczną naszego biuletynu:
Biuletyn PLUS, kwiecień 2012 r. PLUS, kwiecień  2012

Biuletyn PLUS, 16 lutego 2012 r.

W numerze m.in.: "Inwestycje drogowe 2012", "Marsz Szlakiem Powstańców Styczniowych", "Tytuł Dobrodzieja i Wolontariusza Roku przyznany", "Przebudowa Pabianickiej i nie tylko", "Sojusz Gazety z partiami", "Prawdziwa historia sprzedaży Tygodnika Fakty", "Zabawa noworoczna z IMPULSEM", "Konkurs plastyczny dla najmłodszych", "Babskie zapusty", "Sukcesy halowe lekkoatletów BKL", "SLD oddało klucze".

 

Pobierz wersję elektroniczną naszego biuletynu:
Biuletyn PLUS, 16 lutego 2012 r. PLUS, 16 lutego  2012

Copyright © 2014, PLUS Bełchatów