Radni PLUSa w Radzie Powiatu

DOŁĄCZ DO NAS

 
 


 

Dane organizacji:
Bełchatowskie Stowarzyszenie
Samorządowe PLUS
KRS 0000216169
REGON 592297530
NIP 769 204 33 99
Nr konta:
68 1440 1257 0000 0000 0347 3082
97-400 Bełchatów
skr. pocztowa 35
 

PiS się mnoży ;)

Jak co roku z zainteresowaniem obserwowaliśmy bełchatowskie obchody Święta Niepodległości. Ze szczególnym napięciem  śledziliśmy ceremonię składania kwiatów przed pomnikiem upamiętniającym żołnierzy POW. Bardzo nam się podobało, a kogo tam nie było! A no właśnie, nie było nikogo z SLD. Wygląda na to, że tzw. lewicowym politykom zasoby patriotyzmu skończyły się po wyborach. Nie można też wykluczyć, że cały swój energetyczny potencjał zużyli kilka tygodni temu na batalię w sprawie przedszkoli, protestując przed Urzędem Miasta przeciwko opłatom ustanowionym przez Radę Miasta, w której zresztą sami zasiadają.  Innymi słowy, po oprotestowaniu samych siebie funkcjonariusze miejscowego SLD zrezygnowali z publicznych wystąpień i prawdopodobnie zeszli do podziemia, bo jakże inaczej wytłumaczyć nieobecność tych wybitnych, rzec by można zawodowych, patriotów na uroczystościach niepodległościowych?

Czytaj więcej...

Komu wójt posady rozdaje?

W dzisiejszym artykule chciałbym przedstawić Państwu kolejne poczynania obecnie panującego nam Wójta P. Kamila Ładziaka, a będą one dotyczyć min. reorganizacji pracy w Urzędzie Gminy Bełchatów.

Na pewno Państwo pamiętają szumne hasła i obietnice głoszone przez Pana Wójta na zebraniach przedwyborczych oraz debacie telewizyjnej, która odbyła się w miejscowości Zawady, iż nie zatrudni w urzędzie nikogo z rodziny a wszyscy mieszkańcy ubiegający się o stanowiska pracy będą traktowani sprawiedliwie. Pan Wójt nie dopowiedział jednak o jaką rodzinę chodzi, a co do sprawiedliwości to czytając ten artykuł sami Państwo ocenią.

Czytaj więcej...

Walczył z PLUSem i przegrał

Nie mogło umknąć naszej uwadze oświadczenie wybitnego polityka Piotra Kopka, zacytowane przez Annę Staniaszek w „Faktach” z 16 lutego ( czy zauważyli państwo, że ta dziennikarka przytacza cytaty tylko podobnie wybitnych polityków).  Piotr Kopek powiedział coś co nas nie zaskoczyło, ale dla reszty świata ma to ogromne znaczenie, wobec tego my również idziemy w ślady równie wybitnej dziennikarki i je przywołujemy.

Czytaj więcej...

Woda w procentach

Za czasów rządów prezydenta Rozpary i SLD ceny wody i ścieków wzrosły o ponad 300%. Mimo to każda regulacja w zakresie cen za wodę i ścieki prowadzi do ożywionej dyskusji podczas sesji Rady Miejskiej, w której najchętniej uczestniczą właśnie radni lewicowi.

Czytaj więcej...

Galerie szansą na interes życia

W powstających w Bełchatowie galeriach handlowych będzie 2 tys. miejsc pracy. Miasto chce, by wykorzystali to młodzi przedsiębiorcy.

"Chcemy, aby galerie były również szansą na otworzenie własnego biznesu, np. we współpracy ze znanymi markami, które znajdą tam swoje miejsce" - mówi Marek Chrzanowski Prezydent Miasta Bełchatowa.

Czytaj więcej na stronie Nasze Miasto, w artykule Grzegorza Maliszewskiego.

Copyright © 2014, PLUS Bełchatów