Młoda w każdym wieku, dzięki liftingowi bez skalpela

Z pewnością większość kobiet marzy o tym, aby na długo, a może nawet na zawsze zachować młody wygląd skóry. Nie każdy jednak może sobie pozwolić lub chce poddać się operacji plastycznej. Jest to w końcu operacja, po które są możliwe powikłania. Czy jest zatem możliwy lifting twarzy bez skalpela Warszawa? 

Lifting twarzy, jakie zabiegi oferuje medycyna estetyczna?

W obecnych czasach zabiegów medycyny estetycznej są niezliczone ilości. Można przebierać w zabiegach nieinwazyjnych. Jedną z najbardziej bezpiecznych, a zarazem dającą naturalne efekty jest iniekcja kwasu hialuronowego. Naturalność, jaką zapewnia ten zabieg wynika z tego, że jest to substancja wpływająca na jędrność skóry. Nie paraliżuje więc twarzy i stąd naturalny efekt. Taki zabieg można wykorzystać również do powiększenia ust.

Kolejnym bardzo ciekawym i nowatorskim zabiegiem jest zastosowanie nici liftingujących. Są one wszczepiane pod skórę, napinając ją i kształtując owal twarzy. Dzięki temu staje się ona napięta i wygląda młodo właściwie zaraz po zabiegu. Czas gojenia to zaledwie ok. 5 godzin. Więc tak naprawdę, jeśli dzień przed ważnym wydarzeniem ktoś wybierze ten zabieg, będzie wyglądał rewelacyjnie. 

Następnym zabiegiem poprawiającym wygląd skóry jest HIFU. Brzmi tajemniczo, prawda? Jest to zabieg medycyny estetycznej polegający na zastosowaniu ultradźwięków. W tym celu jest wykorzystywany specjalistyczny sprzęt, który wprowadza skoncentrowane fale ultradźwiękowe głęboko pod skórę. Efekt w tym przypadku nie jest widoczny od razu, a dopiero po 2-3 miesiącach. Warto jednak poczekać. Jest to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów i daje wspaniałe efekty. 

Obraz zawierający zewnętrzne, niebo, osoba, kobieta

Opis wygenerowany automatycznie

Piękno bez skalpela

Jak sprawić, aby wyglądać młodo przez całe życie bez operacji plastycznych? Stałe stosowanie zabiegów medycyny estetycznej jest na to świetnym sposobem. Przy czym stałe to słowo klucz, gdyż takie zabiegi powinno się powtarzać. Dla przykładu zabiegi z kwasem hialuronowym warto powtarzać co kilka miesięcy. Stosowanie tych zabiegów na bieżąco pozwoli zachować młodą skórę na bardzo długi czas. A dzięki dostępności różnorodnych zabiegów, korzystanie z tego typu upiększeń nie jest już tak drogie jak w latach wcześniejszych. Oferta jest więc skierowana do coraz szerszego grona osób. 

Warto także pamiętać, że piękno to nie tylko zabiegi. Należy o swoją skórę dbać każdego dnia. Poza używaniem kremów liftingujących ważna jest również zdrowa dieta i ruch. Co do zdrowej diety powinna ona zawierać jak najwięcej substancji antyoksydacyjnych. Łączą się one z wolnymi rodnikami co w bardzo dużym stopniu spowalnia starzenie się skóry. Ponadto ruch powoduje, że skóra staje się jędrna i napięta. W połączeniu zdrowej diety, uprawiania sportu i stosowaniu zabiegów medycyny estetycznej możemy sprawić, aby skóra zachowała młody wygląd bez skalpela na bardzo długie lata. 

Podsumowanie

Coraz więcej osób marzy o tym, aby być wiecznie młodym. Jest na to wiele sposobów. Zabiegi medycyny estetycznej bardzo rozwinęły się w ostatnich latach. Dają wspaniałe efekty, porównywalne do tych po operacjach plastycznych. Są też coraz bardziej dostępne dla większego grona osób. Warto jednak pamiętać, że poza zabiegami i kremami bardzo ważna jest dieta bogata w owoce i warzywa, a także uprawianie sportu. Jednym słowem zdrowy styl życia i zabiegi estetyczne mogą zapewnić młody wygląd na bardzo długo i to bez skalpela.