Obiekty konferencyjne

Dużą trudnością jest znalezienie odpowiedniego obiektu na organizację eventu czy imprezy firmowej. A jeszcze większą trudność sprawia znalezienie miejsca, które będzie pozwalało na wygodny dojazd dla gości, nawet z odległego zakątka Polski. Otóż, ośrodki konferencyjne łódzkie to najodpowiedniejsze rozwiązanie w tym przypadku. Łódź, ze względu na swoje centralne położenie na mapie Polski jest częstym miejscem konferencji i innych eventów biznesowych czy spotkań.

Sale konferencyjne i liczne atrakcje

W SALIO Equisport RESORT położonym niedaleko Łodzi możecie Państwo zorganizować profesjonalną konferencję dla gości z Polski oraz z zagranicy, którzy na pewno będą zadowoleni. Jeśli szukasz profesjonalizmu i przyjemnej atmosfery, które na długo pozostaną w pamięci, to postaw właśnie na Salio – jako lidera wśród ośrodków konferencyjnych w łódzkim.

Świetnie wyposażone sale

Wyposażenie sal to: wifi, rzutniki multimedialne, ekrany, profesjonalne nagłośnienie, mikrofony oraz flipcharty – wszystkie niezbędne udogodnienia, które pozwolą zorganizować imprezę i wyróżniają Salio na tle ośrodków konferencyjnych w łódzkim. Możliwość dowolnej aranżacji wnętrz sprawia, że centrum konferencyjne sprawdza się przy różnego rodzaju wydarzeniach, a odpoczynek w strefie chill out to dobra alternatywa dla tych, którzy chcą się zrelaksować. Do dyspozycji gości jest także nauka jazdy konnej oraz organizacja wieczornego ogniska, co pozwoli na odpoczynek od codzienności na łonie natury.