Torby bawełniane z nadrukiem – praktyczny gadżet w stylu zero waste

Torba z nadrukiem firmy może stać się praktycznym upominkiem, a przy tym może być także jej skuteczną reklamą. Teraz zainteresowanie tego rodzaju gadżetami reklamowymi jest jeszcze większe ze względu na dużą popularność ruchu zero waste. Dla firmy to doskonały sposób, aby zareklamować się i zadbać o ochronę środowiska!

Plastikowe torby w sklepach są obecnie płatne. Za darmo można otrzymać jedynie te najcieńsze, które nie nadają się na większe zakupy. Coraz więcej konsumentów myśli także w sposób przyszłościowy i dbając o naszą planetę, redukuje ilość produkowanych odpadów.

W te potrzeby doskonale wpisują się torby reklamowe z nadrukiem, które można zamówić między innymi w firmie GiftLogo, która specjalizuje się w produkcji gadżetów reklamowych z personalizacją. W jej asortymencie można znaleźć obecnie różne torby bawełniane.

Gdy także chcesz zdecydować się na torby bawełniane z własnym nadrukiem, sprawdź razem z nami, co kupić!

Torby bawełniane z nadrukiem – doskonałe na zakupy!

Własna torba bawełniana na zakupy to praktyczny gadżet. Doskonale nadaje się do przenoszenia ciężarów, a przy tym nie wymaga kupowania reklamówek, gdy nie mamy ich pod ręką. Torba tego typu nie zajmuje także dużo miejsca – można mieć ją zawsze w torebce czy w plecaku, w schowku w samochodzie czy po prostu w kieszeni, gdy idziemy na zakupy.

Torba pomoże nam w zredukowaniu ilości wytwarzanych odpadów, na przykład plastikowych toreb, które są trudne w ponownym przetworzeniu. Im mniejsze zużycie takich toreb z tworzywa, tym lepiej dla środowiska naturalnego!

Dzisiaj torba z bawełny jest łatwo dostępnym gadżetem. Możemy kupić ją w wielu sklepach przy kasach, także możemy zamówić ją on-line, a nawet dostać za darmo.

Dla firm torba bawełniana z nadrukiem to bardzo dobry pomysł na reklamę. Umieszczony na niej nadruk z logo firmy oraz innymi informacjami na jej temat stanowi skuteczną metodę promocji widocznej w przestrzeni publicznej. Taka torba z nadrukiem jest także bardzo tania. Biorąc pod uwagę skuteczność i niską cenę tych gadżetów reklamowych, ich zamówienie będzie strzałem w dziesiątkę!

Torby bawełniane z nadrukiem – sprawdzą się też podczas targów, festiwali, akcji promocyjnych

Różnorodne torby z nadrukiem, które możemy obecnie zakupić jako gadżety reklamowe, mogą świetnie sprawdzić się także podczas targów, festiwali czy też różnych akcji promocyjnych.

W nich możemy przekazać odbiorcom różne inne gadżety reklamowe albo po prostu możemy wręczać je bezpłatnie jako sposób na zainteresowanie konsumentów ochroną środowiska.

W sprzedaży można znaleźć dzisiaj różne warianty toreb, na przykład torba z uszami dłuższymi do zakładania na ramię oraz z krótszymi do trzymania w ręce, torba bawełniana z suwakiem czy też z dodatkową kieszonką.

Torby bawełniane z nadrukiem – ile musimy za nie zapłacić?

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, torba na zakupy wykonana z bawełny wcale nie musi być dla firmy wysokim wydatkiem jako upominek reklamowy.

Najtańsza torba bawełniana z logo to koszt rozpoczynający się już od około 5 złotych za sztukę. Więcej zapłacimy za torby wyższej jakości – z grubszej bawełny, z mocniejszymi uszami, a także z detalami, na przykład z kieszonką, suwakiem.

Aktualny cennik toreb można znaleźć już teraz na stronie internetowej firmy GiftLogo, która zajmuje się ich sprzedażą oraz personalizacją. Życzymy udanych zakupów!